Jazykový kurz pre študentky SŠ a VŠ

Hodiny, na ktorých si hviezdou TY! A ak sa na hviezdu ešte necítiš, tak ver, že sa ňou staneš.

Jazykový kurz pre študentky
Kurzy angličtiny pre študentky

Tento kurz ti pomôže cítiť sa v cudzom jazyku dobre.

Osloví ťa v meste partička mladých turistov a chceš im pomôcť, ale nevieš rýchlo reagovať? Chceš v škole učiteľke povedať niečo k téme, dokonca máš aj dobré nápady, ale sformulovať to do vety ti trvá roky? Vypĺňaš si doma poctivo všetky cvičenia a gramatické doplňovačky, ale aj tak máš v tom celom chaos?

Tento kurz ťa v tom len tak nenechá 🙂

Čo získaš?

Základ

1 x / týždeň / 60 min
160 mesiac
  • Nadupané lekcie, kde ideme naozaj do hĺbky
  • Vhodné, ak chceš makať na svojom jazyku, ale potrebuješ to mať nahustené 1 x do týždňa
  • Veľký dôraz na konverzácie + kombinácia rôznych aktivít na mieru

Intenzív - VIP

2 x / týždeň / 75 min
429 mesiac
  • Intenzívny plán na mieru na dosiahnutie konkrétneho cieľa
  • Pravidelné konverzácie a mentoringová podpora cez hlasovky
  • Zameriame sa spolu na texty, videá alebo vybranú gramatiku

Samozrejmosťou je priateľská, pohodová atmosféra.

Budem na teba milá, trpezlivá a potiahnem ťa, keď bude treba. Poradím super appky, seriály a podcasty, ktoré ťa posunú vpred.

Ukážem ti logiku a systém aj v zdanlivo zložitých gramatických pravidlách. Naučíme sa spolu nové slovíčka, frázy a predovšetkým budeme veľa konverzovať 🙂

Ideme do toho spolu?
Úvodnú lekciu dostaneš zadarmo.

Naša úvodná hodina ťa okrem času nebude stáť nič. Bookni si krátku úvodnú lekciu zadarmo, nech získaš lepšiu predstavu ako hodiny prebiehajú a ako si navzájom sadneme.

Mohlo by ťa zaujímať ...

Zoznámime sa, porozprávame sa o tom na čo presne jazyk potrebujete, aké sú vaše ciele a motivácia. Úvodný call zadarmo trvá 30 min. Podľa vašej úrovne sa rovno porozprávame po anglicky či po nemecky, prejdeme si jednu-dve témy, celkom nezáväzne, len aby ste získali lepšiu predstavu o tom, ako hodiny prebiehajú a ako si navzájom sadneme.

Ak vám bude môj štýl vyhovovať, naplánujeme si spoločné termíny a pustíme sa do toho.

Za hodiny sa platí prevodom na účet podľa počtu hodín na daný mesiac. Na začiatku každého mesiaca posielam info k platbe.

Za kurzy angličtiny aj kurzy nemčiny vám vystavím faktúru, ktorú si môžete dať do účtovníctva.

Aktuálne nie. Všetky kurzy prebiehajú online – cez Skype alebo Zoom.

Na online hodiny treba len počítač/notebook a pripojenie na internet.

Hodiny je možné absolvovať aj z mobilu, veľa mojich študentiek a študentov to tak robí a funguje nám to zatiaľ dobre 🙂

Pre maximálny zážitok z hodiny však rozhodne odporúčam používať notebook. Budeme sa vidieť tak, ako keby sme sedeli skutočne oproti sebe a bude sa vám ľahšie orientovať v materiáloch, ktoré počas hodín zdieľam.

Nemôžete sa zúčastniť niektorej hodiny? Napíšte mi a nahradíme si ju po dohode v inom termíne. Ak mi dáte vedieť viac ako 24h pred začiatkom, hodinu si preložíme a nebudem vám účtovať žiadny storno poplatok.

V prípade, že chcete hodinu zrušiť, potrebujem mať túto informáciu deň vopred, inak sa hodina počíta ako odučená a bude vám fakturovaná v plnej výške. Neúčasť preto prosím oznámiť najneskôr 24h pred začiatkom – najlepšie mailom alebo sms.

Nestíhate sa pripojiť včas? Nič sa nedeje, informujte ma prosím, čo najskôr o vašom meškaní – stačí krátka sms a ja vás na Skype alebo Zoome počkám.

Ak mi však nedáte vedieť a na lekciu sa neprihlásite, zvyknem napísať krátku správu ja a pripomenúť, že máme dohodnutý termín. Pokiaľ nedostanem odpoveď, čakám online ešte 15 min. Ak sa ani do 15 min. nedostavíte, hodina prepadá, počíta ako odučená a budem vám ju fakturovať v plnej výške.

Cez Skype alebo Zoom – tieto dve aplikácie sa mi počas kurzov osvedčili najviac a pochvaľujú si ich aj študenti a študentky.

Ak vám však z nejakého dôvodu nesedí ani jedna z týchto možností, stále máme v zálohe FB messenger.

Áno, na kurzoch sa držíme vždy jednej hlavnej učebnice a k tomu posielam doplnkové materiály. Najvhodnejšiu učebnicu vyberieme na začiatku kurzu podľa vašej aktuálnej úrovne jazyka.

Knihy, ktoré používam sú moderné, takže pri nich nehrozí žiadna nuda a starina. Sú veľmi kvalitne spracované a dám za ne aj ruku do ohňa 🙂 Tieto jazykové učebnice stoja okolo 15€ – bude to pre vás jednorazová a užitočná investícia na začiatku kurzu.

Pre študentky SŠ a VŠ: zvyčajne platí, že používame učebnicu, ktorú máte v škole. Aby to však bolo zábavnejšie, budem vám k tomu posielať doplnkové online cvičenia, youtube videá, články a pesničky. Okrem toho poradím super appky, seriály a podcasty, ktoré vás posunú vpred 🙂

Áno, za kurzy angličtiny aj kurzy nemčiny vám vystavím faktúru, ktorú si môžete dať do účtovníctva. Jazykové kurzy sú investíciou do rastu vášho podnikania a právom patria do nákladov firmy. Výučbu prevádzkujem na živnosť a nie som platiteľom DPH.

Gramatiku preberáme tak, aby v nej nevznikal zbytočný chaos.

Pozeráme sa na ňu komplexne, pretože vám chcem ukázať, že v nej funguje pekný systém. Pravidlá vysvetľujem na konkrétnych príkladoch, s ktorými v článku alebo cvičení pracujeme. V prehľadných tabuľkách vám ich naservírujem stručne, jasne a jednoducho zhrnuté. Nakoniec tá gramatika nebude vôbec taký strašiak 🙂

Vo svojich kurzoch sa zameriavam na dve skupiny:

  • Dievčatá od 15r. – študentky SŠ a VŠ, ktoré sú motivované, chcú byť lepšie v škole, získať sebavedomie a dobrý pocit pri komunikácii v cudzom jazyku
  • Dospelí – ženy aj muži, ktorí potrebujú cudzí jazyk do práce alebo do života, robia to pre seba s jasným cieľom, chcú sa rozvíjať, získať v jazyku plynulosť a sebaistotu

Jednoducho preto, že s mladými babami si rozumiem lepšie 🙂 Bez debaty tvoria najväčšiu časť mojej klientely, a preto sa už spoľahlivo orientujem v témach, ktoré ich bavia. Hovoríme spolu nielen o škole a vzdelávaní, ale aj o cestovaní, filmoch a seriáloch, o tancovaní a tanečníkoch, o hudbe a spevákoch. Podľa záujmov, im viem odporučiť vhodné účty na instagrame a videá priamo na mieru. Mám už overené prístupy, ktoré im sedia a motivujú ich ďalej v učení.

Chalanov tínedžerov sa mi doteraz nepodarilo zaujať natoľko, aby si hodiny vyslovene užívali. Výsledky v škole im to síce prinieslo, ale chýbala nám v tom určitá radosť a hravosť. Moja skúsenosť je, že chlapcov vedia svojim prístupom a vzorom zaujať skôr lektori – muži. V prípade záujmu o kurz pre vášho stredoškoláka, vám teda rada odporučím niektorého zo svojich skvelých kolegov.

Áno, ponúkam doučovanie pre dievčatá od 15 r. – študentky SŠ a VŠ – buď individuálne, alebo vo dvojici alebo trojici.

Doučovanie pre dvojice/trojice je možné, pokiaľ ide o spolužiačky z rovnakého ročníka alebo kamarátky na rovnakej úrovni jazyka. Počas hodín majú dostatok priestoru na precvičenie školského učiva a rýchlo sa osmelia pri komunikácii, hovoria o sebe, svojich zážitkoch, dokážu klásť otázky a reagovať na ne.

Dievčatá sa na spoločné hodiny tešia, preberané témy ich bavia a z hodín odchádzajú vždy vysmiate. Väčšina rodičov spokojne konštatuje, že čas venovaný angličtine a nemčine na našich kurzoch sa veľmi pekne odzrkadľuje aj na známkach v škole.

Scroll to Top