Lektorka Lucia

Učím tak, že máš zo seba dobrý pocit 😉

Na tom si zakladám, a preto je pre mňa tvoja pohoda na prvom mieste. Naším spoločným cieľom bude tvoja plynulosť a sebaistota v komunikácii

Lektorka Lucia

Opieram sa o pevné základy

Hodina angličtiny pre študentky

Vidím obrovskú výhodu v ovládaní cudzích jazykov. Prinášajú nám slobodu a väčšie možnosti.

Englisch ist ein Muss, Deutsch ist ein Plus.

Táto veta krásne symbolizuje, ako to dnes v skutočnosti je. Verím, že si ju dokážu preložiť aj angličtinári 😉 A to je na tom to pekné – jeden jazyk nám otvára dvere k druhému. Všetko je poprepájané a to sa snažím ukazovať aj mojim študentom a študentkám.

Vidím obrovskú výhodu v ovládaní cudzích jazykov. Prinášajú nám slobodu a väčšie možnosti. Preto je mojou hlavnou motiváciou dostať ťa do intenzívneho kontaktu s nimi. Do každodenného živého kontaktu tak, aby sa stali súčasťou bežných dní a mohli ti ten život obohacovať.

Či už seriálom v origináli (viac sa nasmeješ), širšími možnosťami pri hľadaní zdrojov na googli alebo príjemnou debatou s kamarátmi zo zahraničia.

Jazyky nás prepájajú a otvárajú nám cestu do sveta.​

Lektorka Lucia, jazykové kurzy

Počas rokov praxe v jazykových školách a vo firmách som viedla lekcie, ktoré boli zamerané čisto len na učenie jedného jazyka.

Až organizovanie vlastných kurzov ma priviedlo k študentkám (áno, sú to prevažne dievčatá a ženy), ktoré sa už cítia v angličtine doma. Majú ju buď ako predmet v škole, alebo ako hlavný komunikačný jazyk vo firme. A zrazu im do toho príde nemčina – úplne nový koncept. Nerozumejú. Nevedia si zapamätať slovíčka. Nevedia tvoriť vety.

A vtedy prichádzajú na rad moje porovnávačky – ukážky toho ako oba jazyky podobne fungujú, čo už vieme využiť z angličtiny a spoľahnúť sa na to, že rovnako dobre nám to zafunguje aj v nemčine.

A že sa vám to bude mýliť? Možno. Ale len trošku a na tie mýliace sa slovíčka alebo odlišné pravidlá vás cielene upozorním. Ukážem finty ako ich môžeme rozlíšiť a ako si ich konečne poriadne zapamätať.

Budeme sa s tým hrať, nájdeme v tom ľahkosť a radosť z pokroku. A práve tam vzniká dobrý pocit zo seba 😉

Mojou špecialitou sú jazykové kurzy pre tých a tie z vás, čo už angličtinu ovládate a začínate s nemčinou. Alebo aj naopak.

Pracovný zošit angličtiny

Ideme do toho spolu?
Úvodnú lekciu dostanete zadarmo.

Naša úvodná hodina vás okrem času nebude stáť nič. Prejdeme si 1-2 témy, získate lepšiu predstavu ako hodiny prebiehajú a ako si navzájom sadneme. Naplánujeme si spoločné termíny a pustíme sa do toho.

Scroll to Top