Referencie

Povedali o mne

Pretože najdôležitejšie je to, čo si odnášate.

Hodina s Luckou prejde velmi rychlo a na dalsie sa uz neviem dockat. Vzdy ma niecim novym prekvapi a zaujme. Vie ma posunut riadne dopredu. Po hodine som motivovana. Dakujem.
Zuzka Dóšová
Zuzana Dóšová
mamina na materskej
Bravúrne nenúteným spôsobom je náročná a kladením vyšších nárokov nás nenechá upadať do stereotypu. Hodiny sú úžasne poskladané z rôznych aktivít, ktoré sa neustále menia a striedajú. Nemám čas si ani pomyslieť, že napriek pokročilej hodine, by som mohla byt aj unavená. Rýchlo to ubehne a najviac sa mi páči, že veľa rozprávame.
Monika
farmaceutická spoločnosť
Úžasná učiteľka. Vždy je na hodiny 100% pripravená. Ak som potrebovala pomôcť s nemčinou (zaostávala som v škole), s radosťou mi pomohla a dokázala všetko veľmi zrozumiteľne vysvetliť do posledného detailu, našla cvičenia na opakovanie či malé pomôcky..a to ani nehovorím o tom, koľko veľa vecí si z každej hodiny zoberiem. Hodiny má nesmierne bavia, sú plne zábavnej a pozitívnej energie. Rozhodne odporúčam.
Kaja Čáková
Kaja Čáková
študentka gymnázia
Lucia je vyborna lektorka, je velmi trpezliva a vie podat ucivo zabavnym sposobom. Vie ucit k urcitej teme kde to potrebujem. Ked mi nieco nieje jasne vzdy vie vsetko pekne vysvetlit a ukazat na vhodnom priklade. Hodiny su zaujmave, vela konverzujeme k aktualnym temam. Na hodiny je vzdy skvelo pripravena. Je vzdy usmiata a energicka. To ze niekto vie dobre po anglicky neznamena ze ju vie aj dobre vysvetlit, ale ak hladate niekoho kto vie anglictinu aj naucit je to prave Lucia.
Peter Zemko
Peter Zemko
Test Technician
Váš kurz mi pomohol nadobudnúť väčšiu istotu a sebavedomie v komunikácii v anglickom jazyku, získal som mnohé nové poznatky a “oprášil” niektoré pozabudnuté vedomosti zo školských čias. Aktuálne tieto získané vedomosti z anglického jazyka začínam uplatňovať aj na svojom pracovisku v komunikácii s kolegami. Hodiny angličtiny pod Vašim vedením boli pre mňa vždy veľmi užitočné, príjemné a každý krát som sa na ne tešil.
Michal Biro
Michal Biro
Švajčiarske veľvyslanectvo v Bratislave
Mal som trému rozprávať sa s niekym po anglicky, ale po pár hodinách s Luciou to bolo už oveľa lepšie. Vytvorila na hodine takú atmosféru, že som sa cítil úplne v pohode. Je trpezlivá a pristupuje ku každej hodine profesionálne . Vždy bola perfektne pripravená a nemala problém ak som potreboval niečo dovysvetliť alebo vrátiť sa ku konkrétnemu učivu. Naozaj odporúčam.
Tomáš Žúži
Tomáš Žúži
Test Technician
Lucka je najlepšia lektorka nemčiny, akú sme s dcérou kedy mali. Nemčinu vyučuje efektívne, jednoduchým a zároveň moderným spôsobom. Dokonale naučí základy gramatiky a pripraví na konverzáciu v bežnom živote,v rôznych situáciách. Lucka je vždy perfektne pripravená na výučbu hodiny, bonusom naviac je vždy pozitívna nálada a veľakrát sa na hodinách aj nasmejeme 🙂 Nemčina s Luckou nás veľmi baví. Vysoká profesionalita, všetkým odporúčam!
Beáta Tomková
Beáta Tomková
dipl. zdrav. sestra
Lucia vysvetľuje veci tak že ich človek pochopí, vysvetľuje ich v súvislostiach. Má s človekom trpezlivosť, ale ostáva prísna čo udržuje človeka motivovaného. Na hodinu chodí vždy pripravená a dôsledne pripravuje tiež domáce úlohy. Preto som si ju vybral spomedzi mnohých!
Lubo Krška
MAP INDOOR, s.r.o.

Ideme do toho spolu?
Úvodnú lekciu dostaneš zadarmo.

Naša úvodná hodina ťa okrem času nebude stáť nič. Bookni si krátku úvodnú lekciu zadarmo, nech získaš lepšiu predstavu ako hodiny prebiehajú a ako si navzájom sadneme.

Scroll to Top